top of page
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

7. İstanbul Hırdavat Fuarında Standımıza Bekleriz


Saygıdeğer sektör ilgilileri,


Sektörün önde gelen etkinliklerinden biri olan 7. Hırdavat Fuarı, İstanbul'da gerçekleşiyor ve bu yıl Zaporizhzhia Abrasive Plant PJSC fabrikası ile birlikte olacağız! Bedih Grup olarak, bu heyecan verici etkinlikte standımızı açarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Tarih: 24 - 27 Ağustos 2023

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

Stand Numarası: 5A15


Zaporizhzhia Abrasive Plant PJSC ile birlikte sunacağımız bu benzersiz fırsatta, sektörün öncülerinin bir araya geldiği bir platformda bulunmanın gururunu yaşıyoruz. Yenilikçi ürünlerimizi, kaliteli hizmet anlayışımızı ve sektördeki güçlü duruşumuzu sizlere tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.


Fuar boyunca standımızda sizleri ağırlamaktan ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmekten mutluluk duyacağız. Sektördeki son gelişmeleri paylaşmak, görüş alışverişinde bulunmak ve gelecekteki işbirliklerini şekillendirmek için sizleri aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız.


Lütfen web sitemiz üzerinden daha fazla bilgi almak ve randevu ayarlamak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizleri standımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız!


41 görüntüleme

Comments


bottom of page